60mm*300m Tekstil Resin Ribon

60mm*300m Tekstil Resin Ribon! Yazici Serit. AXR9 Armor Mürekkep türü: reçine Erime Noktası: 85 ° C (185 ° F) PET Film Kalınlığı: 4.5 μm PET Yırtılma Direnci: mm2 başına 300 N üzerinde Arka Kat: Silikon esaslı Şerit Kalınlığı: 8 belowm altında
Üretici: ARMOR
SKU: AXR950300TR kopyası kopyası kopyası
47,79 ₺
Bu ürünün minimum miktarı 5

Özellikle tekstil baskı pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir. Mürekkep, çok küçük bir metnin, büyük karakterlerin, logoların ve her tür barkodun mükemmel baskı kalitesini 1.2'ye (ODR) kadar bir siyahlıkta sağlar.

Flat Head teknolojisi için süper premium resin Ribon: AXR Resin Ribon tekstil etiketlerinin basılması için tasarlanmıştır ve mükemmel baskı özelliklerine, yıkamaya ve temizlemeye karşı dayanıklılığa sahiptir. Yüksek ütüleme sıcaklıklarında bile, olağanüstü baskı bozulma olmayacaktır.

Detaylı özellikler:

Renk şeridi 1,2 ODR'lik bir siyahlık lebeline ulaşır ve 200mm / s'ye (8ips) kadar yüksek baskı hızlarında bile keskin baskılar sağlar. Mekanik ve ısı dayanımı sayesinde, ribon Vellum, kaplamalı kağıt, yüksek parlaklıktaki kağıtlar, sentetik malzemeler, pamuk, asetat ve polyester baskı için uygundur. Uygulama alanları arasında tekstil endüstrisi ile kozmetik sektörü, laboratuvarlar ve sağlık bakım sektörleri bulunmaktadır. Ağır yıkama akmaz, saten ve polyesterler için uygundur.

Inkanto AXR9 Resin Thermal Ribbons

 

Ürün etiketleri