RFID SABİT OKUYUCU

RFID Okuyucu, varlıkları tanımlamak, kategorilere ayırmak ve izlemek için kendisi ile bir RFID etiketi / etiketi arasında kablosuz olarak veri aktarımı yapmak üzere radyo frekansı dalgaları kullanan bir cihazdır. Doğru RFID yazılımı ile bir araya getirildiğinde, bir RFID okuyucu, nesneleri daha hızlı, daha doğru bir şekilde, düşük toplam maliyetle ve nesnenin yaşam döngüsünün çeşitli noktalarında tanımlayabilir. Alien, Impinj, Motorola, Intermec, TSL ve Zebra dahil olmak üzere üst düzey markalardan RFID okuyucuları taşıyoruz. RFID Okuyucularımız, lazer, görüntüleyici, taşınabilir, sabit, Bluetooth, USB, UHF, HF, iOS / Android Uyumlu ve daha pek çok özelliklere sahip çeşitli form faktörlerinde sunulmaktadır! Barcodes, Inc.'in depolarından ofise kadar herhangi bir çevre için doğru ve güvenilir okuma yapmanıza yardımcı olabilecek bir RFID okuyucuya sahiptir. Bir RFID izleme çözümü hakkında ücretsiz bir danışma için bizi arayın ya da işinizin taleplerini karşılamak için doğru RFID Okuyucu bulmanıza yardımcı olmak için bizi arayın.

Olarak görüntüle Izgara Liste
Sıralama Ölçütü
Görüntüle Sayfa başına

FX9600 ZEBRA SABİT RFID OKUYUCU

FX9600-82320A50-US
Zebra FX9600 RFID Okuyucu - 8 Port, ağ bant genişliğini arttırırken dağıtım süresi, maliyeti ve karmaşıklığı basitleştiren ve azaltan gömülü uygulamaları barındırabilir. PoE ve PoE + desteğiyle, her bir okuyucuya güç düşürmeye gerek yoktur. PoE + veya 24V güç kaynağı ile sektörde en iyi tam çıkış gücüne sahip olduğundan, artık daha uzun kablo çalışması için güçten taviz vermeniz gerekmez.
6.608,00 ₺ KDV Dahil

FX9500 ZEBRA SABİT RFID OKUYUCU

FX9600-42320A50-US
Zebra FX9600 RFID Okuyucu - 4 Bağlantı Noktası, metaller, sıvılar ve diğer zorlu malzemelerin bulunduğu en yoğun RF ortamlarında bile, en yüksek doğruluk ve daha uzun okuma aralıklarını sağlamak için gereken yüksek RF hassasiyetini sunar. Sınıfının en güçlüsü olan Zebra FX9600 RFID Reader - 4 Port, hem en yüksek trafik akışını hem de gelişmiş yazılım uygulamalarını destekleyebilir.
6.661,10 ₺ KDV Dahil

FX7500 ZEBRA SABİT RFID OKUYUCU

FX7500-22320A50-US
FX7500, evde hemen hemen her iş ortamında düşük profilli ve kompakt ayak izi ile şık, çekici bir form faktörüne sahiptir. Ayrıca, bilanço üzerinde, işletme sınıfı uygulamalarınız için değer katan etkileyici bir dizi entegre özellik ve işlevsellik sergiliyor.
5.605,00 ₺ KDV Dahil