Toshiba Tec Endüstriyel Yazıcılar

Olarak görüntüle Izgara Liste
Sıralama Ölçütü
Görüntüle Sayfa başına

B-SA4TM-TS Toshiba Barkod Yazıcı

B-SA4TM-GS12-QM-R
Toshiba TEC B-SA4T Etiket yazıcısı, endüstriyel bir yazıcının performansıyla doludur ve geniş bir ağ arabirimi seçeneği ile yüksek hızda baskı ve yüksek verimlilik sunar. Ergonomik tasarımı, B-SA4T'yi hafif endüstriyel veya arka ofis ortamı için tercih edilen yazıcı yapar. Üstün kalitesi ve sıra dışı performansı, sağlam endüstriyel ortamlarda mükemmel bir şekilde uymasını sağlar.
6.207,63 ₺ KDV Dahil

Toshiba Tec B-EX4T1 Barkod Yazıcı

BEX4T1GS12DM04
Bütün Uygulamalarınız İçin Mükemmel Yazıcı! Tec B-EX4T1 düşük enerji tüketimi ile öne çıkan, en son teknoloji barkod yazıcıdır.353mm/sn baskı hızı ile diğer rakiplerinizden farklılaşmaktadır. Yüksek hız sayesinde işlerinizde verimliliği arttırmak için dizayn edilmiştir. Ethernet, USB2.0 Seri ve kablosuz lan bağlantıları yazıcıda standart olarak gelmektedir.
6.207,63 ₺ KDV Dahil

Toshiba TEC B-EX4T2 Barkod Yazıcı

BEX4T2GS12M01
Yüksek Hacimli, Yüksek Performanslı Ve Çok Dayanıklı! TEC B-EXT42 Kaliteli baskı çözümleri, düşük işletme maliyetleri için tasarlanmış endüstriyel tip barkod yazıcıdır.
5.416,20 ₺ KDV Dahil

Toshiba Tec B-SA4TP Barkod Yazıcı

B-SA4TM-TS12-QM-R
Yüksek Hız, Çok Sayıda Özellik! TEC B-SA4TP Yüksek kalite baskı, çok yönlü tasarım, RFID seçenekleri ve dünyaca ünlü tanınan TOSHİBA marka kalitesi desteği de dahil olmak üzere gelişmiş işlevsellik tasarımı ile endüstriyel yazıcı tercihleriniz için mükemmel bir tercihtir.
5.132,95 ₺ KDV Dahil

Toshiba Tec B-SX5T Barkod Yazıcı

B-SX5T-TS22-QM-R
Toshiba Tec B-SX5T Efsane Yazıcı! Tec B-SX5T artan işleriniz ve yoğun üretim olan uygulamalarınız için yüksek hızda dizayn edilmiştir.
12.392,24 ₺ KDV Dahil

Toshiba Tec B-SX6T Barkod Yazıcı

B-SX6T-TS12-QM-R
Kolay Medya Yükleme! RFID işlevselliği (isteğe bağlı) ve güçlü bir ağ ile TEC B-SX6 geniş bir yelpazede ki ortamlar ve uygulamalar için üstün performans sunar. Bu yenilikçi endüstriyel yazıcılar son derece hızlı işleme ve kaliteli baskı performansı sergilemektedirler.-
12.080,84 ₺ KDV Dahil

Toshiba Tec B-SX8T Barkod Yazıcı

B-SX8T-TS12-QM-R
Yüksek Hızda Geniş Baskı Eni! RFID işlevselliği (isteğe bağlı) ve güçlü bir ağ ile TEC B-SX8 geniş bir yelpazede ki ortamlar ve uygulamalar için üstün performans sunar. Bu yenilikçi endüstriyel yazıcılar son derece hızlı işleme ve kaliteli baskı performansı sergilemektedirler.
14.163,54 ₺ KDV Dahil