25mm*200m Ağır Yıkama Akmaz

● Beyaz Renktir. ● Polyester Akmaz ● Çift taraf kaplamalı ● Baskı tiplari: Serigraf baskı, rotatif baskı , sıcak baskı, termal baskıya uygundur. ● Ağır yıkamaya dayanıklıdır. ● Barkod yazıcılarda baskıya uygun olması için üzerinde özel kaplaması bulunmaktadır.
Üretici: KARCA
SKU: 660AY25KAR
18,88 ₺
Bu ürünün minimum miktarı 3

Firmamız üstün kaliteli malzeme kullanılarak üretilen bu Tafta Etiketlerinin geniş bir yelpazesini sunmaktadır.. Bu etiketler giyim ve tekstil endüstrisinin isteklerini yerine getirir ve aynı zamanda çok renkli baskılarda da mevcuttur. Bu etiketler son derece dayanıklı ve en uygun fiyatlarla firmamız tarafından satıştaır. Tafta Ağır Yıkama Akmaz Etiketi özellikle hazır giyim ve tekstil ürünleri için tasarlanmıştır. Ağır Yıkama Akmaz Etiketi, sert temizlik hasarlarına karşı dayanıklıdır. Ağır Yıkama Japon Akmaz Bakım Etiketi, aynı zamanda, tekstil endüstrilerinde ve Kuru Temizleme'de kullanıma uygun hale getiren buhar presleme ve kuru temizlemeye de dayanıklıdır. Kuru temizleme ve endüstriyel çamaşırlara dayanacak özel bir kimyasal ile her iki tarafta kaplanmış naylon bir malzemedir. Giyim bakım etiketleri için harika bir uyum sağlamaktadır.

 Ağır Yıkama Akmaz

 

Bu Etiketler, tanımlama bilgileri için Müşteri ayrıntılarını ve barkodunu yazdırmak için Tekstil Sektörü tarafından yaygın şekilde kullanılmaktadır. Hafif Yıkama Akmaz Etiketi farklı şekil ve boyutlarda mevcuttur. Onları lider müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz.

 

Ağır Yıkama Akmaz Etiketinin Temel Özellikleri

 

• Hazır giyim ve tekstil ürünleri için özel olarak tasarlanmıştır.

 

• Aklama ve sert temizlik hasarlarına karşı dayanıklıdır

 

• Buhar presine ve kuru temizlemeye dayanıklıdır.

 

•   Aşınma direnci vardır.

 

Ayrıca Tafta Etiketlerini Yazdırmak için Termal Transfer Yıkama Ribonlarını sağlıyoruz.

Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçeniz, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Barkod.com

Ürün etiketleri