EVOLIS

966/5000
Evolis, plastik kartlarda baskı çözümleri lideri

Evolis, kapsamlı baskı sistemleri ve plastik kart kişiselleştirme çözümleri dizisi tasarlar, üretir ve pazarlar.

Kimlik rozetleri, ödeme kartları, transit geçişler, erişim rozetleri, sadakat kartları, öğrenci kimlik kartları, ulusal kimlik kartları ve çok daha fazlası için plastik kartlar her yerde kullanılır.
Evolis'in amacı, yüksek kaliteli kartları kolayca, hızlı bir şekilde ve yerinde basmak için uygun maliyetli çözümler sunan plastik kart baskılarını yaygın bir şekilde sunmaktır.

Evolis kart yazıcıları, her türlü kartı kişiselleştirmek için gereken tüm seçeneklerle birlikte gelir:

     Grafik,
     Manyetik şeritler
     Elektronik (temassız ve RFID olmayan akıllı kartlar).

Evolis şu anda dünya çapında pazar lideri konumundadır. Uzmanlığımız, çok çeşitli projeler için sistem entegratörleri, anahtar hesaplar ve son kullanıcılar tarafından kabul edilmektedir.

Siz de liderliğimiz, kanıtlanmış çözümlerimiz ve uluslararası uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Olarak görüntüle Izgara Liste
Sıralama Ölçütü
Görüntüle Sayfa başına

Evolis Avansia Kart Yazıcı

Evolis Avansia
Evolis Avansia - Duplex, ISO Dual Hico / Loco 3 Track Mag Stripe Kodlayıcı, USB & Ethernet Bağlantıları ile çift taraflı retransfer yazıcı.
27.076,28 ₺ KDV Dahil

Evolis Securion Kart Yazıcı

SEC4NM04
Evolis Securion - Termal transfer, Laminasyon, Temel, 300 dpi, Renkli Tek Taraflı Baskı 115 kart / saat, 2,25 "kart genişliği, USB + Ethernet Arayüzleri, 16MB RAM İçeriği: Yazıcı, Güç kablosu, USB kablosu.
25.826,66 ₺ KDV Dahil

Evolis Zenius Kart Yazıcı

ZN1U0000RS
Evolis Zenius - Tek taraflı baskı, USB arabirimi, ABD Güç kaynağı Kablosu ve USB Kablosu içerir. Renk: Fire Red. Yazıcı, Kimlik Kartı Yazılım Kartı olan Presso XXS-LITE'ı içerir (yükseltmeler mevcuttur). Şeritleri ve kartları ayrıca sipariş edin.
5.895,22 ₺ KDV Dahil

Evolis Primacy Kart Yazıcı

PM1H0000RS
Evolis Primacy - Tek taraflı baskı, USB ve Ethernet arabirimi, ABD Güç Kaynağı Kablosu ve USB Kablosu içerir. Kırmızı renk. Yazıcı Kimlik Kartı Yazılım Kartı olan Presso XXS'yi içerir (yükseltmeler mevcuttur). Şeritleri ve kartları ayrıca sipariş edin.
7.873,79 ₺ KDV Dahil