Zebra Termal Yazıcıda Fabrika Ayarlarını Geri Yükleme

Zebra Termal Yazıcıda Fabrika Ayarlarını Geri Yükleme
Sorunlar oluştuğunda Zebra termal yazıcınızı sıfırlayabilirsiniz.
İlgili Makaleler

Zebra termal yazıcılar, mürekkebi kağıt üzerine aktarmak için ısı kullanır. Yazıcılar, çeşitli iş bilgisayarları ve satış noktası sistemleri ile kompakt, hızlı ve arabirimdir. Zebra termal yazıcıları, diğer yazıcılarda olduğu gibi, bir hata durumunda cihazları fabrika ayarlarına sıfırlamanıza veya yazıcıları farklı POS sistemlerine veya bilgisayarlarına bağlamanıza izin veren bir sorun giderme özelliği içerir. Zebra termal yazıcınızı fabrika ayarlarına döndürdüğünüzde, yazıcıda saklanan tüm özel yazdırma ayarlarının yanı sıra hata kodları da silinir.

1. Yazıcının arkasındaki "Güç" düğmesini "Kapalı" konumuna çevirin, iki saniye bekleyin ve ardından anahtarı "Açık" konumuna getirin.

2. Zebra termal yazıcınızın ön panelindeki "Besleme" düğmesini basılı tutun ve aygıtın önündeki gösterge ışığının yanıp söndüğüne dikkat edin.

3. Dördüncü flaştan sonra düğmeyi bırakın. Zebra termal yazıcınız fabrika ayarlarına döndürülür.
Bahşiş

    
Zebra termal yazıcınızı fabrika ayarlarına geri döndürdükten sonra, üniteyi kapatarak, iki saniye bekleyerek, üniteyi açarak ve gösterge ışığı iki kez yanıp sönene kadar "Besleme" düğmesini basılı tutarak kalibre edebilirsiniz. Yazıcınızın yerleşik kalibrasyon rutinleri başlar. Yazıcının dahili bileşenlerinin ses çıkardığını duyarsınız ve işlemin ne zaman sona erdiğini göreceksiniz.

Yorumunu bırak