Zebra ZT230 Barkod Yazıcı

Kullanıcı odaklı tasarım Zebra, gerek Stripe® ve S4M™ yazıcılarının deneyimlerini, gerekse müşteri yorumlarını dikkate alarak, yerden tasarruf sağlayan kompakt bir tasarım, kolay kurulum, kullanım kolaylığı ve de bakım ve servis kolaylığı özelliklerine sahip yeni ZT200 series yazıcıları geliştirdi.
Üretici: ZEBRA
SKU: ZT23043-T01000FZ
4.999,66 ₺

Kullanıcı odaklı tasarım
Zebra, gerek Stripe® ve S4M™ yazıcılarının deneyimlerini, gerekse müşteri yorumlarını dikkate alarak, yerden tasarruf sağlayan kompakt bir tasarım, kolay kurulum, kullanım kolaylığı ve de bakım ve servis kolaylığı özelliklerine sahip yeni ZT200 series yazıcıları geliştirdi.

İster barkod teknolojisini ilk kez uyguluyor, ister mevcut yazıcı modellerinizideğiştiriyor olun, ZT200 series her tür etiket uygulaması için doğru seçim olacaktır. Bu yeni yazıcılar kullanıcılara birçok avantaj sunuyor.

ZT200 series, şık tasarımın yanı sıra daha küçük bir hacme sahip olup, Stripe ve S4M modellerinden daha az yer kaplıyor. ZT200 series yazıcılar, minimal seviyede kullanıcı eğitimi gerektiriyor ayrıca standart parça
bakımı ve servis ihtiyacını minimize eden dayanıklı bir tasarım sunuyor.

Bilişim personeliniz, yeni yazıcıların minimal hizmet kesintisi ile devreye alınabilmesini sağlayan geriye dönük uyumluluğu takdirle karşılayacaktır. ZT200 series yazıcılarda akıllı Zebra cihazları işletim sistemini güçlü yazılım uygulamaları ile buluşturan bir açık platform olan Zebra Link-OS™ kullanılır. AirWatch® Connector, daha kolay bir cihaz yönetimi sağlar. Print Station uygulaması, tablet ve akıllı telefon cihazların kolayca yazıcıdan çıktı almasını sağlar. Ve Cloud Connect ile ZT200 series yazıcı, buluta doğrudan ve güvenli bir şekilde bağlanabilir. ZT200 series, kullanım kolaylığı ile işinize olağanüstü bir katkı sağlamak
üzere tasarlanmıştır.

İdeal kullanım amaçları:
• İmalat
– Yarı-mamul ürünler
– Ürün Adı/seri numaraları
– Ambalaj etiketleri
– Alım/saklama etiketleri
• Taşımacılık/Lojistik
– Sipariş alma/paketleme
– Gönderim/Alım
– Çapraz yükleme
– Uyumluluk etiketleri
• Sağlık
– Siparişler
– Numune etiketleri
– Varlık takibi
– Kullanım birimi etiketleri
• Perakende
– Raf etiketleri
– Nakliye
– İadeler
– Ürün etiketleri
• Kamu
– Varlık takibi
– Lojistik etiketleri
– Depolama

Ürün özellikleri
Baskı Metodu Termal Transfer
Arabirim USB
Arabirim Serial
Baskı Çözünürlüğü 300 DPI
Yazıcı Hızı 153 MM/SN
Baskı Genişliği 104 MM
Max Rulo Kapasitesi 203 MM
Rulo İç Çap Genişliği 76 MM
Baskı Yazılımı Zebra Designer
Garanti 1 Yıl
Ürün etiketleri