Zebra ZT410 Barkod Yazıcı

ZM Serisinin kanıtlanmış güvenilirliğini sürdüren ZT400 Serisi, baskı hızı, bağlantı opsiyonları, yönetim ve destek araçları bakımından daha gelişmiş özellikler sunmaktadır. Açık mimariye ek olarak daha fazla işlemci gücü ve kullanıcı belleği bu yazıcıların teknolojiyle başabaş gitmesine olanak tanır. Son kullanıcı tarafından monte edilebilen medya kullanım seçenekleri yazıcınızı, hem güncel hem de gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilmenizi sağlar.
Üretici: ZEBRA
SKU: ZT41043-T010000Z
6.457,55 ₺

ZM Serisinin kanıtlanmış güvenilirliğini sürdüren ZT400 Serisi, baskı hızı, bağlantı opsiyonları, yönetim ve destek araçları bakımından daha gelişmiş özellikler sunmaktadır.  Açık mimariye ek olarak daha fazla işlemci gücü ve kullanıcı belleği bu yazıcıların teknolojiyle başabaş gitmesine olanak tanır. Son kullanıcı tarafından monte edilebilen medya kullanım seçenekleri yazıcınızı, hem güncel hem de gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilmenizi sağlar.

Uygulama Esnekliği

Standart USB, Seri, Ethernet ve Bluetooth bağlantı seçeneklerinin yanı sıra, iki açık medya yuvası kullanıcılar tarafından standart olmayan bağlantı seçenekleri (Paralel, Zigbee, vs.) kullanılmasına, yük devretme bağlantıları tasarlamasına ve gelecekteki protokollerin desteklenmesine olanak verir. Son kullanıcı tarafından monte edilebilen medya kullanım seçenekleri  yazıcınızı, işinizin güncel ve gelecekteki ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmenizi sağlar.

Baskı genişliği: 4.09"/104 mm
Baskı çözünürlüğü:
300 dpi/12 dots per mm (optional)

Maksimum baskı hızı: 14 ips/356 mm per second
Konstrüksiyon: Metal frame and bi-fold metal media cover with enlarged clear viewing window
Standard: USB 2.0, high-speed, RS-232 Serial, 10/100 Ethernet, Bluetooth 2.1, USB Host
Optional: Parallel (Bi-directional interface)
Wireless: ZebraNet® Printer Server – supports 802.11 a/b/g/n networks
Ürün özellikleri
Baskı Metodu Termal Transfer
Arabirim USB 2.0, High-Speed, RS-232 Serial, 10/100 Ethernet, Bluetooth 2.1, USB Host
Baskı Çözünürlüğü 300 DPI
Yazıcı Hızı 356 MM/SN
Baskı Genişliği 104 MM
Max Rulo Kapasitesi 203 MM
Rulo İç Çap Genişliği 76 MM
Baskı Yazılımı Zebra Designer
Garanti 1 Yıl
Ürün etiketleri