2300 ZEBRA WAX RİBON 110mm*450m

Zebra 2300 Wax Ribbon, kağıt etiketlere baskı yapmak için idealdir. 2300'un kalitesi çeşitli kuşe ve wellum kağıtlara mükemmel baskı kalitesine sahip saf Wax Ribondur. 2300 ribon genel amaçlı etiket baskısı için mükemmel düşük maliyetli seçimdir.
Üretici: ZEBRA
SKU: 02300BK11045
77,88 ₺

Zebra yazıcıları için en yüksek standartlara sahip QualityZebra sarf malzemeleri kullanarak Zebra yazıcınızdan en iyi performansı elde edin. Bunların hepsi, markalara ayrılmadan ve ürün yelpazesine dahil edilmeden önce en iyi baskı kalitesini ve performansını sağlamak için geniş kapsamlı olarak test edilmiştir. Kullanılacak olan yazıcılarda test edilerek, kullanılacak kombinasyonlarda, özellikle bizim kullanıcılarımız için özel olarak geliştirilmiştir.

 

Zebra 2300, çoğu kuşe ve wellum kağıt yüz etiket üzerinde çok iyi baskı kalitesi ve görüntü sağlayan özel wax  formülasyonudur
Zebra 2300 ribonlar normal ve döndürülmüş barkodlarda saniyede 254mm'e kadar hızlarda iyi baskı kalitesi sağlar
Görüntü aktarımı için düşük baskı kafası enerjisi gereksinimleri ve üstün arka kaplama özelliği, tüm Zebra termal transfer yazıcıları için mükemmel bir saf wax ribbon seçimi yapar.
Önerilen uygulamalar:

genel amaçlı etiketleme, sevkıyat ve depolama

Ürün etiketleri