Özel Etiket, Kimlik Kartı ve Yazılım Çözümleri

Projenizini başından sonuna kadar bitirme sözü!

Barkodlar, kablosuz site araştırmalarından özel yazılım geliştirme ve ekipman yerleştirmelerine kadar çok çeşitli profesyonel hizmetler sunmaktadır. Ödüllü servis ekiplerimiz, en önemli projelerinize yardımcı olmaya hazırdır.

Özel Etiket Çözümleri
Herhangi bir uygulamanız için mükemmel uyum.

Nakliye, envanter, sabit ürün takibi veya mücevher etiketleri için etiketlere ihtiyacınız olsun etiketleme uzmanlarımız, herhangi bir uygulama için doğru çözümü belirlemenize yardımcı olabilir. Spesifikasyonlarınızı karşılamak için benzersiz yapıştırıcılar, sağlam malzemeler, özel boyutlar ve daha fazlasını sunuyoruz.

Özel Kimlik Kartları ve Güvenlik Çözümleri
Özel uygulamalı ID sistemleri

İD kartlar, Kimlik kartları üyelikleri, sadakat programlarının çalışanları, öğrencileri ve daha fazlasını izlemeyi kolaylaştırıyor. Sektörünüz ne olursa olsun, Barkod.com'un kimlik uzmanları, iz sürme yeteneğini koruyan ve arttıran özel çözümler oluşturmanıza yardımcı olmak için size hizmet vermekten mutluluk duyarlar.

Özel Yapılandırma Çözümleri
Yazılımlarınız için uygun el terminalleri seçimi

Sizler işletmenizin büyümesine izin veren önemli görevleri yerine getirmeye odaklanın geri için uygun mobile bilgisayarlar yardımcınız olacaktır.

Teknisyenleriniz ekipmanlarınızı konfigüre edip sunacak ve böylece ekipmanınız özelliklerine göre özelleştirilecektir ve sizin için hazır olacaktır.

Ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış özel yazımlar

Kutudan çıktığından daha sağlam bir şey mi arıyorsunuz? Benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel bir yazılım çözümü hazırlayacağız. İster cihaz yönetimi sistemleri ister, özellikleri tam bir depo stok kontrol sistemi ister,ne hayal ederseniz  mühendislerimiz size yardımcı olmaya hazırlardır.