Tamir ve Teknik Destek Hizmetleri

Güvenebileceğiniz hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için buradayız. Sistemlerinizi en yüksek performansta çalıştırmak birinci önceliğimizdir. Uzman teknisyenlerimiz, ekipmanınızı koruyan hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadırlar.

Yerinde Servis, Destek ve Onarım Servisimiz Var!
Yerinde veya işyeriniz de uzman ekibimizle size hizmet verebiliriz.

Sektörün önde gelen donanım üreticileri ve yazılım üreticileri ile çalışan 10 yılı aşkın deneyimiyle, sistemlerinizin çalışmasını sağlamak için Barkod.com güvenebilirsiniz. Barkod.com yerinde servis teknisyenleri, bakım ve onarım işlemlerine daha hızlı çözüm üretirler ve sizlere yüksek ücret ödemelerine karşı korurular. En iyisiniz en uygun imkanlarda çözmek için çalışırız.

Depo Hizmetileri ve  Barkod Cihazları Onarımı

Onarım ve değiştirme, Son teknolojiye sahip tamir tesisi, Barkod.com dan aldığınız üstün hizmet ve teknoloji uzmanlığını sunar. Uzmanlarımız onarım, yapılandırma ve değiştirme ihtiyaçlarınızı karşılarken sizler  işlerinize odaklanın.

Barkod Yazıcı Hizmetleri ve Onarım
Yazıcının çalışma süresini artırın

Fabrikada eğitim görmüş ve sertifikalı teknisyenlerin bakım ve onarımını Barkod.com emanettiğinizde yazıcılarınızı en yüksek performansta bakım sağlarız. Sınai etiket yazıcılarının tüm önemli hatları için, yerinde veya en son teknolojiye sahip tesisimizde uygun maliyetli hizmet sunmaktayız.

Yardım Masası Hizmetleri
Canlı destek, sadece bir telefon görüşmesi

Barkod Yardım Masası teknolojisi uzmanları ekibinizi desteklemeye hazırdır. Ağ sorunlarını gidermekten donanım sorunlarına kadar, ihtiyacınız olan yardım yalnızca bir telefon görüşmesi.